Üye GirişiÜye Ol

 

TRIDOMES
 
Seçimleriniz
Markalar
Renkler
Fiyat Aralığı
TL
-
TL

TRIDOMES

TRIDOMES

kategorisinde14 adet ürün bulunmuştur

  GEODEZİK YAPILI GLAMPING DOME (KUBBE) ÇADIR NEDİR?

  Ülkemizde son zamanlarda gelişen kamp kültürü devamında glamping kavramını da beraberinde getirmiştir. Lüks kamp deneyimi yaşamak isteyen doğasever müşterilerinize sunabileceğiniz ayrıcalıklı otel/konaklama hizmeti içintriDOMES dome kubbe çadır ile tanışma zamanı. Özel bir glamping/ dome çadır alanı oluşturarak güzel bir tesis hizmeti sunabilirsiniz.

  Geodezik dome kubbe çadırlar küresel bir yüzeyin üçgen beşgen ya da altıgenlerin birbirine bitişik olarak yerleştirilerek örtülmesi temeline dayanır. Aerodinamik yapısı sebebiyle sert rüzgarlara karşı bile ayakta kalabilir. Genel şekil itibari ile igloo benzeri bir yapıdadır. Glamping kamp kültürünün bir parçası olan dome (kubbe) çadırlar ile doğadaki lüks kamp kültürünü rahatlıkla yaşayabilirsiniz. ‘Glamorous’ (büyüleyici) ve ‘camping’ (kamp yapmak) kelimelerinin birleştirilmesinden meydana gelen glamping son yılların en dikkat çeken bir tatil biçimidir. Glamping/ dome kubbe çadır modelleri için triDOMES ideal bir seçim olacaktır. Özellikle glamping kamp kültürünü yaşamak isteyenlerin tercih ettiği dome (kubbe) çadır modelleri genişlikleri sayesinde toplantı,davet,tanıtım organizasyonlarında da tercih edilmektedir.
  triDOMES dome kubbe çadırlar geodezik kubbe yapısına sahiptir. Şekil itibari ile igloo çadır stilinde olan dome (kubbe) çadırlar doğa dostu ahşap iskelet yapısı sayesinde hafif,güçlü ve dayanıklıdır.
  DIY(KENDİN YAP): Tridome dome (kubbe) çadırlar DIY konseptine uygun tasarlanmıştır. Patentli bağlantı elemanları ve branda sistemleri sayesinde iki kişi 6 saate kolayca kurulum yapabilir. Diğer geodezik yapıya sahip dome çadırların aksine,kurulum için dışarıdan destek almanıza ihtiyaç yoktur.
  Özelleştirilebilir Yapı:triDOMES dome (kubbe) çadırlar modellerinde,çadır malzemesi olarak 850 g/m2 Alman malı ithal branda kullanılmaktadır. Eğer istenirse yalıtım malzemesi de uygulanabilmektedir. Bu sayede soğuk hava şartlarına uygun bir yapı oluşur.
  3 Farklı Boyut Seçeneği:5D 18,5m2,6D 27m2 ve 7D 36m2 olmak üzere üç farklı dome (kubbe) çadır boyutu vardır. Geodezik kubbe çadır olarak tasarlanan bu modellerimiz,talep edilmesi durumunda daha da büyük ölçülerde yapılabilmektedir. Bunun için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  Farklı İklim ve Hava Koşullarına Uygun:triDOMES dome (kubbe) çadırlar tamamen kapalı,% 100 su geçirmez,yalıtımlı malzemeden üretilmiştir. Klima veya soba kurulumu için uygundur. En soğuk ve en sıcak hava koşullarına uygundur.
  Dayanıklı Yapı:triDOMES dome çadırlar statik hesaplar yapılarak,maruz kalacağı kar ve rüzgar yüklerine karşı dirençli olarak tasarlanmıştır. İglo çadır mantığı ile tasarlandığından dolayı e nsoğuk ve en sıcak hava koşullarına uygundur.
  Ekonomik Çözüm:triDOMES dome çadırlar,estetik ve dayanıklı yapısı karşılığında oldukça düşük fiyatı sayesinde düşük bütçelerle hayalinizdeki geodezik kubbe ya da iglo çadır tarzı bir eve sahip olabilirsiniz.
  Sertifikalı ve Çevreci:triDOMES dome çadır modellerimizde kullanılan malzemeler,çevreye minimum etki,maksimum uyum sağlar. Blackout,UV korumalı,alev yürümez,su geçirmez çadır kumaşı ile kaliteli ahşap ve metaller kullanılmıştır. Ayrıca malzemelerin hepsi sertifikalıdır.
  Kolay Bakım:triDOMES Kubbe çadırlar herhangi bir büyük bakım gerektirmez.
  KUMAŞ
  TümtriDOMES kubbe çadırlarımız 850 GR/m2 PVC branda kumaşı,blackout,UV koruma ve alev yürümez özeliklere sahiptir.

  ALAN
  Oturum Alanı 18,5m2 Tepe Yüksekliği 3m Çapı 5m'dir.

  KOMPAKT HIZLI KURULUM
  TümtriDOMES kubbe çadırlarımız demonte (kurulu olmadan) kutulu halde teslim edilmektedir. Kargo için hazırlanan özel kutular içinde kurulum için gerekli tüm malzemeler mevcuttur. Ek olarak sadece merdiven gerekebilir. Kolay ve hatasız kurulum için parçaların üzerinde numaralar bulunmaktadır. Montaj kılavuzunu takip ederek kolayca kurabilirsiniz. Ürün kurulumu için 2 kişi tavsiye edilmektedir.
  DİLEDİĞİN GİBİ DEKORE ET!
  TümtriDOMES dome çadırlarımız kurulabilir ve sökülebilir yapısı itibari ile lüks bir glamping kamp deneyimi yaşatmayı amaçlamaktadır.triDOMES kubbe çadırlar kampta konforlu bir gece için gerekli tüm imkanlara sahiptir. İçerideki odun sobası da soğuk havalarda yapının ısınmasını sağlamaktadır.
  KULLANIM ALANLARI
  BİREYSEL KULLANIM:Hobi arazinize,yazlık evinizin bahçesine ya da bağ/bahçenize ruhsat gerektirmeden dome kubbe çadır kurmak ister misiniz?triDOMES dome kubbe çadır ile hızlı ve pratik bir şekilde kurulum yapabilirsiniz. Geodezik kubbe ve iglo yapısı sayesinde doğada hayalinizdeki eve kavuşun. Glamping çadır modeli için seçeneklerimizi inceleyebilirsiniz.
  ETKİNLİK:Kısa ve uzun süreli etkinliklerinizde firmanızın kurumsal kimliğine uygun,prestijli bir görünüme sahiptriDOMES dome kubbe çadır kullanabilirsiniz. Zamanın çok değerli olduğunun farkındayız. Bu nedenle hızlı ve pratik kuruluma sahip geodezik dizayna sahiptriDOMES dome kubbe çadır tam ihtiyacınıza göre.
  GLAMPİNG:Ülkemizde son zamanlarda gelişen kamp kültürü devamında glamping kavramını da beraberinde getirmiştir. Lüks kamp deneyimi yaşamak isteyen doğasever müşterilerinize sunabileceğiniz ayrıcalıklı otel/konaklama hizmeti içintriDOMES glamping çadır ile tanışma zamanı. Özel bir glamping alanı oluşturarak güzel bir tesis hizmeti sunabilirsiniz. Glamping çadır ile ziyaretçilerinize eşsiz bir deneyim yaşatabilirsiniz.