Üye GirişiÜye Ol

 

İşlem Rehberi

Üyelik
Avfoni.com’a üye olmak için ana sayfamızdan sağ üst köşede "Üyelik" seçeneğini tıklayınız.
Açılan “Üye Ol” sayfasında Ad, Soyad, E-posta, Cinsiyet, Gsm, Şifre, bilgilerini eksiksiz doldurunuz.
Dilerseniz “Kampanyalardan e-posta yoluyla haberdar olmak istiyorum.” ve “Kampanyalardan SMS ile haberdar olmak istiyorum.” Seçeneklerini seçebilirsiniz.
"Hesabımı Oluştur" butonuna tıklayarak üye olabilirsiniz.
 
Üye Girişi
Avfoni.com’a giriniz ve sağ üst köşede "Üyelik" seçeneğine tıklayınız.
Açılan sayfada, üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi ve belirlediğiniz şifrenizi giriniz ve "GİRİŞ" butonuna basınız.
Eğer şifrenizi unuttuysanız "Şifremi Unuttum" linkine tıklayınız. Açılan penceredeki e-posta alanına üyeliğinizi oluştururken kullandığınız e-posta adresinizi giriniz “GÖNDER” butonuna basın. Şifreniz size e-posta ile bildirilecektir.
 
Ürün Satın Alma
Üye girişi tamamlandıktan sonra ürün seçimi, ilgili kategorilerden yapılabilir ya da “ARAMA” alanına ürün adı ya da kodu yazılarak ürünler sayfasına ulaşılabilirsiniz. Alışverişi yapılacak ürün seçimi yapıldıktan sonra seçilen ürünün detay sayfasında ürün özelliğine göre ürün renk seçimi, beden seçimi ve adet seçimi yapılmalıdır. Ürün renk ve beden seçimi yapılabilmesi için öncelikle tercih edilen renk adı üzerine tıklanması ve sonrasında beden seçimi için tercih edilen beden numarası üzeri tıklanması gereklidir. Renk ve beden seçimi yapıldıktan sonra adet seçimi yapılarak “SEPETE EKLE” butonu seçilmelidir.
 
Sepetinize ürün eklediğinizde; “Alışverişe Devam Et” ve “Alışverişi Tamamla” butonlarını içeren bir mesaj kutusu açılır. Alışverişe devam etmek istiyorsanız; “Alışverişe Devam Et” butonuna tıklayarak, alışverişinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Farklı bir ürün daha sepetinize eklemeyip, direkt satın alma yapmak istiyorsanız, “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak sepetinize gidebilirsiniz.
 
Sepetiniz sayfasında adet kısmından ürününüzün adetini değiştirebilir, ürününüzün kampanya indirimi, kargo ücreti, kdv ve toplam tutarını görebilir veya sepetinizden ürünleri silebilirsiniz.
 
“Alışverişi Tamamla” butonuna tıkladığınız zaman “Teslimat Adresi, Ödeme Seçenekleri, Sipariş Onayı” sayfasında, siparişiniz adresinize teslim edilmesini istiyorsanız, adres bilgilerinizi girerek kayıt oluşturup kaydetmelisiniz.
 
Faturanızdaki adresin farklı olmasını istiyorsanız, “Yeni Adres Ekle (+)” butonuna tıklayarak fatura adresini giriniz. Teslimat adresi ve Fatura adresi için ilgili kutuları tıklayınız. Siparişinizin faturasının doğru kesilebilmesi ve teslimatta problem yaşanmaması için fatura bilgilerinizin ve teslimat bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olunuz.
 
Teslimat adresi ve fatura adresi bilgilerinizi oluşturduktan sonra “Ödeme Seçenekleri” başlığı altından, Kredi/Banka kartı bilgilerinizi girerek ve istediğiniz taksit seçeneğini seçerek doldurunuz.
 
İsteğe göre Havale/EFT Ödeme seçeneğini de kullanabilirsiniz.
 
Kart bilgileri girildikten sonra “ÖN BİLGİLENDİRME FORMU VE MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ” okunarak onaylanması gerekmektedir. “Siparişimi Tamamla” butonu seçilerek, sipariş kredi kart ödeme bilgileri ile tamamlanarak çıkan sayfada sipariş numarası bilgileri bulunmaktadır. Sipariş detaylarına ait tüm bilgiler üyeliğin kayıtlı olduğu e-posta adresine gönderilmektedir ve üyelik hesabınızın içinde “Siparişlerim” alanından bilgilerinize ulaşabilirsiniz.