Üye GirişiÜye Ol

 

DÜNYACA ÜNLÜ TAKTİKAL ÜRÜNLER AVFONİ'DE 
Askeri giyim, operasyon taktik giyimler ve dünya markası yüzlerce ürünü avfoni.com'da bulabilirsiniz.  
Askeri ve Taktikal ürünler kategorimizde ihtiyacınıza yönelik taktik ve operasyon bot modellerini inceleyebilirsiniz. Ya da taktikal mont kategorimizde 5.11, STURM, HELIKON-TEX gibi dünya markalarından modellere ulaşabilirsiniz.
 
Soğuk hava, yağmur ve kar gibi doğa olayları göz önünde bulundurularak tasarlanan taktik giyim ürünleri, açık hava aktivitelerini etkili bir biçimde gerçekleştirmek için ideal ürünlerdir.
Tasarımlarında kullanılan özel malzemeler sayesinde çok daha kaliteli ve dayanıklı olan taktik giyim ürünleri; uzun yıllar kullanıma uygun olmalarıyla ve yoğun tempolu günlük faaliyetlerde de kullanılabilmeleriyle dikkat çeker. 
 

 

DÜNYACA ÜNLÜ  TAKTİKAL MARKALAR
TAKTİK GİYİM İÇİN İHTİYACIN OLAN KOMBİNLER 
KORUMA EKİPLERİ ÖZEL GÜVENLİK VE DAHA FAZLASI

Avfoni.com olarak sizler için hazırlafığımız özel taktikal ürünler sayfamızda koruma ekipleri, özel güvenlik personeli ve diğer kolluk kuvvetler için kombin oluşturabileceğiniz ürünler bulunmaktadır.

KURUMSAL VE TOPLU SATIN ALMA İŞLEMLERİ

Kurumsal ve/veya toplu alım taleplerinizi iletişim formu üzerinden bize ilettiğinizde sizlere özel teklifler, indirimler ve özel avantajlar sunabiliriz. Formunuz bize ulaştığında uzman ekibimiz sizinle iletişime geçerek en iyi teklifi verecek ve sorularınızı yanıtlayacaktır.  

İLETİŞİM FORMU