%5 Havale İndirimi - Peşin Fiyatına 6 Taksit

Avfoni

AİRSOFT SİLAHLAR
En geniş çeşit burada. 200’e yakın ürünü inceleyin.
HAVALI TÜFEKLER
139 TL’den başlayan fiyatlarla. İster Mekanik ister PCP
AV TÜFEKLERİ
Otomatik, Pompalı ve Super Poze Av Tüfekleri Avfoni.com'da
ÇADIRLAR
En geniş çeşit burada. 300’e yakın ürünü inceleyin
AV FİŞEKLERİ
Baschieri & Pellagri Winchester Kaiser Sterling Zuber Ve Dünyaca Ünlü Markalar
OLTA MAKİNELERİ
FLY, Spin, Jig, Çıkrık ve Sazan Makineleri İnanılmaz Fiyatıyla Avfoni'de
shimano sienna

Shimano Olta Makineleri ve Shimano Olta Kamışları, balık avı için her zaman sağ kolunuz olacak ve gücünüze güç katacaktır. Shimano Türkiye müşterilerini sadece satış öncesi değil, satış sonrasında memnun etmektedir.

Shimano Olta Makineleri
En İyi Shimano Olta Makineleri

Catana, Chronarch, Baitrunner, Sustain, Exage, Hyperloop, Nexave FC, Nexave RC Alivio, Sonora, Aernos FB, Symetre, AernosSP, Navi, Biomaster, Technium FD Rarenium, Exage RCDH

Shimano Olta Kamışları
En Çok Satan Shimano Olta Kamışları

Alivio DX, Catana CX, Vengeance AX, Vengeance Telespin, Catana CX Teke Spin Nexave CX Spinning, Yasei, Force Master, Force Master, Alivio CX, Stradic, Technium Nasci, Biomaster S81M, Tribal Velocity

​​

OKUMA Balıkçılık malzemeleri üreten Japon firmasıdır. Uzun yıllardır üretmiş olduğu dinamik tasarımlı ve uzun ömürlü ve uygun fiyatlı olta makineleri ve olta kamışları ürünler ile balık avı tutkunlarına kurulduğu yıldan bu yana aynı kaliteyi sunmaktadır. Amatör balıkçılardan usta balıkçılara her türlü balıkçının ihtiyacını karşılayacak ürünler üreten OKUMA dünyanın birçok ülkesindeki balık avcıları tarafından tam not almış ve büyük ilgi görmüştür.

OKUMA V System SPIN Serisi Olta Kamışı

Tüm V SYSTEM spin kamışlarda gövde yapımında Okuma ‘ya özgü kamışa esneklik ve hafiflik sağlayan 40 Ton karbon, parçalarında FUJİ SIC GUİDE halkalar ve FUJİ makine takma bölümleri kullanılmıştır. Bu inanılmaz carbon piyasanın en hafif , en ince ve en sağlam spin kamışlarını oluşturmamıza olanak sağlamıştır. Seriden bir örnek vermek gerekirse V SYSTEM SPİN 240 cm 10-40 gr aksiyonlu kamışın ağırlığı sadece 140 gramdır.

​​
okuma ceymar