Bonus, World, Axess, Maximum, CardFinans, Asya Kart'da PEŞİN FİYATINA 6 TAKSİT!

Avfoni

Shimano Olta Makineleri ve Shimano Olta Kamışları, balık avı için her zaman sağ kolunuz olacak ve gücünüze güç katacaktır. Shimano Türkiye’de hızlı kargo, uygun fiyat ve Shimano yedek parçalarında verdiği destek ile müşterilerini sadece satış öncesi değil, satış sonrasında memnun etmektedir.

Shimano Olta Makineleri
En İyi Shimano Olta Makineleri

Catana, Chronarch, Baitrunner, Sustain, Exage, Hyperloop, Nexave FC, Nexave RC Alivio, Sonora, Aernos FB, Symetre, AernosSP, Navi, Biomaster, Technium FD Rarenium, Exage RCDH

Shimano Olta Kamışları
En Çok Satan Shimano Olta Kamışları

Alivio DX, Catana CX, Vengeance AX, Vengeance Telespin, Catana CX Teke Spin Nexave CX Spinning, Yasei, Force Master, Force Master, Alivio CX, Stradic, Technium Nasci, Biomaster S81M, Tribal Velocity, Blue Romance,

​​
hatsan havalı tüfek seti avfoni
Daiwa 2016 Serisi
Deniz sahteleri avfoni
Remixon olta malzemeleri
discovery polybot çizme
savage gear avfoni
Discovery olta makineleri
İndirimli Merrell Ayakkabı Botlar
Yeni sezon Jack Wolfskin Ürünleri
Tecl Wood İndirimi
Termal İçlikler
NordBron Bereler
Pinewood Takım Thomas Ekberg
Caki ve Bicaklar
Kuru Sıkı Ses Tabancaları
Akar Tabanca Kılıfları
airsoft havalı tüfek
Kovea Kamp Malzemeleri
Stanley Thermoslar
Light My Fire
Ferrino Extreme Termoslar
Nikon Avfoni
HATSAN Striker Edge 5.5 mm Havalı Tüfek

ÖNE ÇIKAN ÜRÜN

HATSAN Striker Edge 5.5 mm Havalı Tüfek •Kırma namlu ve tek atış sistemi. • Her iki elle kullanılabilen, monte carlo yanaklı, başparmak delikli, taktik stil plastik kundak • Darbe emici lastik dipçik tabanı • Kabza ve ön kundak kısmında daha iyi kontrol ve kavrama sağlayan boğaz alası • 11mm dürbün kanalı ve dürbün stopu • Metal tetik • Hassas yiv set çekilmiş çelik namlu • Manüel emniyet ve otomatik kurma emniyeti. • Ayı kapanı emniyeti • Truglo fiber optikli, hem aşağı-yukarı hem de sağ-sol hassas ayarlanabilir gez • Truglo fiber optikli arpacık.

270.90 TL149.00 TL

SHIMANO Hyperloop FB Serisi Olta Makinesi

ÖNE ÇIKAN ÜRÜN

SHIMANO Hyperloop FB Serisi Olta MakinesiHyperloop serisi klasik tarzda tasarlanmış olta makinesi serisidir, Super Stopper ve Varispeed gibi makara sistem teknolojileri kullanılmıştır. Kullanılan Dyna-Balance teknolojisi ile misina sarımı sırasında kolu çevirdiğiniz anda dişlilerin herhangi bir sarsılma olmadan çalıştığını farkedeceksiniz. Makara yatağında kullanılan Power Roller teknolojisi sayesinde misinanın dolaşması ya da düğümlenmesi engellenmiştir. Her türlü balık avına uygun, ufak bir tasarım sahiptir. ​ Teknik Özellikleri;Bilye sayısı: 1 Devir oranı: 4.6:1 XT-7 gövde ve makara Tek kol Önden kalama Kullanılan Teknolojiler; ​

AR-C Shimano patentli bir makara tasarımıdır. Makara dudak kısmı V şeklinde biçimlendirilmiştir. Atış esnasında misina makaradan ayrılırken mümkün olan en az sürtünme kuvvetine maruz kalır. Bu sayede daha uzağa atış yapılabilir.
Bu özellik çarkların yalpalamasını engelleyerek, akıcı ve hassas bir şekilde çark dengesini artırarak çalışmasını sağlar. Bilgisayar kullanılarak dengeleme sistemi oluşturulmuştur.Ve bu özellik araba tekerlerinde kullanılan dengeleyici özelliğe benzemektedir. Çarkların ağırlığını dağıtarak titreşimi engeller ve düzgün yön bulma özelliği sağlar.
Orijinal Shimano olta makinesi alaşımıdır. Orta bütçeli olta makineleri ve makaralarda kullanılmıştır. Makinelerin; güvenli, güçlü ve hafif ağırlıkta olmasını sağlamıştır.
Makarada kullanılan iki dişlidir. Misina sarımı sırasında dişlilerin paralel çalışması misinanın hızlı ve düzgün bir şekilde çalışmasını sağlar.
Bu teknoloji olta iğnesi atıldığında bilyelerin tek yönde dönerken geri dönmesini engelleyen sistemdir.
Bu teknoloji misina sarım gücünü dengeler. Her olta atışta ortaya çıkan güç kaybını % 50 düşürerek bilyelerin tekrar yerine oturmasını kolaylaştırır. Power Roller teknolojisi misinanın makaraya sarılaması esnasında oluşabilecek düğümleri en aza indirger ve olta atma sırasında makara dönmeye devam eder.

55.20 - 114.20 TL

STANLEY Classic Vakum Matara

ÖNE ÇIKAN ÜRÜN

STANLEY Classic Vakum Flask 1 Lt TermosBu klasik Stanley modeli, vakum izolelidir. Çelik konstrüksiyon çift duvarlı yapısı ile yiyecek ve içecekleri 24 saat sıcak veya soğuk tutar. Aşınmaya ve hava koşullarına dayanıklıdır. Yalıtımlı kapağı bardak olarak kullanılabilir. Tüm gün boyunca sıcak yemek. Yemekleriniz siz yiyinceye kadar sıcak kalır.. Paslanmaz çelik gövdesi sayesinde yıpranmaz, rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Sızdırmadığı ve çok dayanıklı olduğu için ona çok kibar davranmanıza gerek yok. Çift duvarlı gövdesi 24 saat boyunca sıcak 24 saat soğuk tutar. Ağzı geniş olduğu için İçini doldurması ve boşalınca temizlemesi çok kolaydır. Ömür boyu garantilidir. (Avrupa ülkeleri için garanti süresi 25 yıldır.) Stanley'nin bir klasik haline gelmiş çekiç yeşili rengiyle Stanley Classic Serisi, nesillerdir her türlü profesyonelin tercihi oldu. Outdoor aktivitelerinden, şantiyelere kadar her türlü zor şartta ilk tercih olmaya da devam ediyor. Stanley klasik serisi termoslar 1913 yılından bu yana tam 4 nesildir kullanılıyor ve 100 yıl önce üretilmiş termosların dahi garantisi devam ediyor.

171.80 TL

Ava göre malzemelerinizi filtreleyin
FIRSAT AVI REYONU
shimano

Aynı Gün Kargoda !

JACK WOLFSKIN

Yeni Sezon Ürünlerini İncelediniz mi ?

umarex havalı tabanca

En Yeni Modeller

spro

Balık Avı Malzemeleri

BARSKA

Amerikan Optik Devi Burada

pinewood

Tüm Avcı Takımlarında %20+5 Sezon Sonu İndirimi!

Cabela's

Av ve Outdoor'da dünyanın en iyisi

COGHLANS

Coghlan's - Kamp Aksesuarlarında Dünya Lideri Burada

discovery

Balık ve Kara Avı Malzemeleri

daiwa

Olta Makineleri

DEER HUNTER

Danirmarka'dan Size Özel Seçimler

GAMO

Havalı Spor Ekipmanları

GARMIN

GPS Dünyası

HUSKY

İşte Aradığınız Çadırlar, Tulumlar

ima

Balık Avı Malzemeleri

KWC Havalı Tabanca

Ucuz Havalı Tabancalar

SWAROVSKI

Profesyonel Dürbünler

LED LENSER

Fenerler

LIQUID IMAGE

Aksiyon Kameraları

SOG

Çakılar

MARINPORT

Şişme Botlar

YUKARI ÇIK