.

Avfoni

Hazır Takım ve Setler
OLTA SETLERİ
Avfoni Uzman Kadrosunun Özenle Seçip Hazırladığı Parçalardan Oluşan Setler

Olta Balıkçılığı Avfoni ile Daha Keyifli Olta balıkçılığı özellikle ülkemizde çok yaygın ve insanların zaman geçirmek için en çok tercih ettikleri etkinliklerden biridir. Üç tarafı sularla kaplı, içinde birçok farklı göl, gölet veya akarsu barındıran bir ülke olarak balık avı sevdalıları için biçilmiş kaftan olan ülkemiz, sadece yerli değil aynı zamanda yabancı avcılar içinde adeta bir cazibe merkezidir. Ancak birçok kişi özellikle balık avı ile yeni yeni ilgilenmeye başlayan ve bu nedenle bu etkinlikte kullanılacak olan teçhizatı çok iyi tanımayan kişiler özellikle olta seçiminde yaptıkları hatalardan dolayı avlarından istedikleri sonuçları alamamaktadırlar. Bu konuda yapılması gereken yakalanmak istenen balığa veya balık tutulacak ortama göre hazırlanmış olan oltalar kullanmaktır. Bu nedenle kişilerin bu konularda bilgileri olmasa bile deneyimli kişilerden yardım almaları olta balıkçılığı konusunda her zaman kendilerinin yararına olacaktır. Olta Malzemelerinin Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir? Öncelikle insanlar avlayacakları balıkların özelliklerini ve nasıl avlanacaklarına dair bilgileri edinmeli ve olta malzemelerini ona göre seçmelidirler. Hazırlanma aşamasında özellikle olta malzemelerinin doğru seçilmesi ve amaca uygun olduklarının kontrol edilmesi çok önemlidir. Uzman balıkçıların da bildiği gibi her balığın davranış şekli, yüzdükleri derinlikler veya ortaya çıktıkları hava koşulları farklılık gösterebilmektedir. Örneğin bazı balıklar oltalara takılan yalancı yemlere hemen kanarken kimileri çok daha zekice davranışlarda bulunup bu avlara tepki vermezler ve avcıları zorlarlar. Bu nedenle olta malzemelerini seçerken avlanacak balıkların tüm özelliklerini araştırmak son derece önemlidir. Balığın ağırlığı, hangi yemlerden hoşlanacağı, günün hangi saatlerinde yemlendiği veya hangi hava koşullarında daha kolay avlanacağı gibi konularda bilgi edinerek olta malzemelerini de buna göre hazırlayarak çıkılan avlar her zaman daha verimli geçecektir.

Suni Yemler
SUNİ YEMLER
Maket Yemler, Kaşık Yemler, Silikon Yemler, Jig Yemler ve Fly Yemler Tüm Çeşitleriyle
Olta Makineleri
OLTALAR
Spin, Surf, Fly, Jig, Bait Runner, Bait Casting, Sazan ve Çıkrık Olta Makineleri
 
Shımano

 

Avfoni.com Büyük bir olta balıkçılığı markası olan SHIMANO ürünlerini Türkiye’de yetkili SHIMANO satıcısı olarak son kullanıcıya ulaştırmaktadır. Üstün Japon teknolojisi ve kalitesiyle ile üretilen SHIMANO marka ürünler aynı zamanda insan sağlığı ve küresel ekoloji konusunda gittikçe artan bir endişeye yanıt olarak, gezegenin ekosistemini korumak için radikal önlemlerin alınması konusunda özellikle olta balıkçılığı sektöründe ön ayak olurken bir yandan da rakip firmalara çağrıda bulunuluyor, örnek oluyor. Avfoni.com dan satın aldığınız SHIMANO marka olta balıkçılığı ürünlerinde yaşadığınız en ufak bir sıkıntıda dahi ör. (yedek parça, teknik servis gibi) SHIMANO Türkiye işbirliğiyle direk olarak bize ulaştırıp en hızlı sonuca ulaşabilirsiniz.

SHIMANO Devrim teknolojilerinden bir örnek vermek gerekirse; HAGANE Shimano metal işleme teknolojisi sembolü, hassas soğuk dövme yöntemiyle işleyen bu sistemin kuvveti inanılmaz derecededir. Metale sıcaklık uygulayarak yapılan sistemlerin aksine, oda sıcaklığında en doğru ve mükemmel güç elde edilecek şekilde metal işlenir. Shimano hassas soğuk dövme teknolojisinde kütleye yaklaşık 200 tonluk bir kuvvet uygulanarak ve herhangi bir şekilde kesilme işlemi yapılmadan işlem tamamlanmaktadır bu da diğer ilkel dökme ve kesme teknolojilerinin kat kat üstünde bir kalite sağlar.

SHIMANO Ekibinin Felsefesi
Doğanın ve çevremizin dünyasının keyfini çıkararak sağlık ve mutluluğu teşvik etmek, Güvenilir ve güvenilir olan kaliteli ürünler ve hizmetler sunmak için gayret gösteririz. Kendimize yaratıcı düşünmeyi ve kendimizi sürekli iyileştirmeyi amaçlıyoruz.

 

Doğaya mı cıkmak istiyorsunuz kendinizi doğanın kollarına bırakmanın zamanı geldi. Muhteşem sırt çantalı kamp seti ile doğada hiç zorluk çekmeden sizler için hazırladığımız bu kamp setine ulaşmak bir tık kadar yakın. Set içeriğinde bulunan kolay kurulabilen dört mevsim çadır ve -5 derece uyku tulumu ile kombin ettiğimiz bu sette ayrıca bir adet mat, yüksek ışıklı kafa lambası ve bu setin hepsini sırdırabileceğiniz geniş hacimli sırt çantası kamp hayatınıza ilk adımda en yakın dostunuz olacaktır.

Set İçeriği; 2 Kişilik Çadır, 8mm Mat, Uyku Tulumu, Kafa Lambası, 70 Litre Dağcı Çantası ve Aynı Gün Ücretsiz kargo

Avfoni.com Ankara mağazasını ziyaret edip uzman kamp ekibinden yardım alarak farklı kamp setleri oluşturabilir ve ayrıca Türkiye'de kamp yapabileceğiniz, eşsiz noktalar ve rotalar konusuda bilgi alabilirsiniz. Çayınızı yudumlarken kampta işinize yarayacak ve hayat kurtaracak bilgiler ile yüzlerce çeşit ürüne göz atabilirsiniz.

Alternatif kamp rotaları, kamp hayatı, kamp ateşi, kamp çadırı, survivor, bushcraft, kamp malzemeleri, kamp lambası, uyku tulumu, ateş başlatıcı, kamp mutfağı, kamp bıçağı, kamp sandalyesi, pusula...
 

PIRANA Muhteşem Sırt Çantalı Kamp Seti

ÖNE ÇIKAN ÜRÜN

PIRANA Muhteşem Sırt Çantalı Kamp Seti ​​Ölçüler : 200*140*110 cm Dış Yüzey : 170 T Polyester PA400 mm Çatı/Direk : 2 x 6.9 mm Fiberglas Çubuk Taban: Polyethylene (PE), 120g/m Dört Mevsin kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. 0°C' e kadar koruma sağlar. Su geçirgenliği 400 PU dur. ​ Kalınlık 8 mm olup, 180x50 ölçülerindedir. Üst Kısmı Alüminyum filmli Mükemmel ısı ve nem izolasyonu sağlar. Kapalı gözeneklidir. Anti bakteriyal, hijyeniktir. Yıkanabilir. Hafif, elastik ve dayanıklıdır. Çevre dostudur. HCFC içermez. Koku yapmaz ​ Dış Kumaş Türü: Polyester 170T İç Kumaş Türü: Polyester Dolgu Malzemesi:Ppolyester Hafif Fiber 150 gr / m2 Ölçüler: 180 x 75 cm Ağırlık: 780 gr Taşıma Çantası dahildir. Yüksek aydınlatma kapasitesine sahiptir. 3 Adet AAA pil ile çalışmaktadır. Diğer led'lere göre %16 daha az ısı ürettiği için verim daha fazla olur. ​ 4 Adet fermuarlı bölmeden oluşmaktadır. Sİlikon köpük ile darbeye dayanıklıdır. Ayarlanabilir sırt askı aparatı bulunmaktadır. Ayarlanabilir belden bağlama kemeri 2 adet sağ ve sol tarafında file cep Su geçirmez kumaş 60+10 Litre iç hacim 40x40x70 ebatlarında 30.000 defa aç-kapat fermuar kalitesi

260.00 TL199.00 TL

NORDBRON Becka Coral Örgü Bere

ÖNE ÇIKAN ÜRÜN

NORDBRON Becka Coral Örgü Bere%100 pamuktan üretilmiş olup vücut ısınızı en iyi şekilde muhafaza etmenize yardımcı olur. Başınızı dış etkenlere karşı en iyi şekilde koruyacaktır. Üstün esneklik özelliği ve dayanıklı yapısı ile başınıza en iyi şekilde uyum sağlarken uzun bir kullanım ömrü sunar. ​​

49.90 TL25.00 TL

North Camper Alüminyum Piknik Masası

ÖNE ÇIKAN ÜRÜN

Alüminyum Katlanabilir Piknik MasasıAlüminyum Katlanabilir Piknik Masa Sandalye Seti, 4 kişilik olup kendi içine katlanıp çanta olarak taşınabilir. Bu sayede neredeyse tüm araç bağajlarına sığabilir. Alüminyum malzemeden üretilmiştir, plastik olan benzerlerinden daha dayanıklı ve sağlamdır. İşlevsel ve hafif olmasını da alüminyum olmasına borçludur. Taşıması oldukça kolaydır. Sert ve düz zeminde kullanılması ve sandalye başına 110 kg ağırlığın aşmaması tavsiye edilir. Kum ve çamur benzeri yumuşak zeminlerde, engebeli ve eğimli arazilerde kurulması masa iskeletine zarar verebilir. Katlanır Masa Sandalye Setinin Özellikleri 9,60 kg toplam ağırlık 67x67x86 cm açık masa ebadı 11x35x86 cm kapalı çanta ebadı 4 Kişiliktir.

349.00 TL299.00 TL

Peşin fiyatına altı taksit
Ava göre malzemelerinizi filtreleyin
FIRSAT AVI REYONU
daiwa

Olta Makineleri

COGHLANS

Coghlan's - Kamp Aksesuarlarında Dünya Lideri Burada

HUSKY

İşte Aradığınız Çadırlar, Tulumlar

shimano

Aynı Gün Kargoda !

pinewood

Tüm Avcı Takımlarında %20+5 Sezon Sonu İndirimi!

Stanley Termos Matara

100 Yıldır Sıcak Tutuyor!

YUKARI ÇIK