Mobil Uyumlu Yeni Web Sitemiz ile Artık avfoni.com'u Cep Telefonu ve Tabletlerden Daha Kolay Kullanın

Avfoni

Shimano Ürünleri
BERKLEY Swim Bait Silikon Yem

ÖNE ÇIKAN ÜRÜN

Son derece cezbedici. Eşsiz aksiyonu sayesinde at-çek predatör avlarınızda trofeleri size çekecek! 11 cm uzunluğunda 16 gram ağırlığında ve harika renk seçenekleri ile.

EVOLITE Excamp 2 Kişilik Çadır

ÖNE ÇIKAN ÜRÜN

Kapasite: 2 Kişilik Dayanıklı poller 2 Tente 2 Yüklü(Bagaj) 2 Girişli(Kapı) Dış Tente; %100 Polyester diamond grafik kumaş, drytech kaplama(suya dayanıklı) İç Tente; Nefes alabilen polyester kumaş Zemin; 190T Polyester kumaş, su sütunu PU-5000 mm Su geçirmez dikişler Ağırlık: 3,10 kg. Polleri: 7,9 ve 8,5 mm durawrap Kapalı boyu; 48 x 14 cm Çadır boyu; Dış: 40 x 145 x 80 cm İç: 145 x 210 cm Dış tente üzerinde 2 adet açılır kapanır havalandırma Kapılarda ve havalandırmalarda örgü file bulunmaktadır. Çadırın üst kısmında lamba askısı bulunur. Küçük eşyalar için file cepleri mevcuttur. Taşıma çantası, çadır polleri, kazıklar, ayarlanabilir gerdirme ipleri dahildir. Speed Pole Clips: Kolay kurulum sistemine sahiptir. 2 adet kafa lambası hediyelidir.

221.40 TL199.90 TL

SHAKESPEARE Ugly Stick NG Spin Olta Kamışı

ÖNE ÇIKAN ÜRÜN

Dünyanın en çok satan kamışlarından olan Ugly Stick, Amerika'da reklam filmlerine dahi konu olmuştur. Sağlamlığı ve esnekliği ile ön plana çıkan Ugly Stick Türkiye'de de en çok satılan kamışlar arasındadır. Avfoni.com özel fiyatıyla bu kamışa sahip olmanın tam zamanı.

199.00 TL99.00 TL

Ava göre malzemelerinizi filtreleyin
FIRSAT AVI REYONU
shimano

Aynı Gün Kargoda !

JACK WOLFSKIN

%25 Sezon Sonu İndirimini Kaçırma!

daiwa

Olta Makineleri

umarex havalı tabanca

Havalı Spor Ekipmanları

SUFIX

En İyi Fiyat Garantisiyle!

pinewood

Tüm Avcı Takımlarında %20+5 Sezon Sonu İndirimi!

uppa

Doğada Şehirde Evde UPPA Seninle!

MASTER LOCK

Dünyasın En Sağlam Kilitleri

PAVILLO

Kamp Malzemeleri

YUKARI ÇIK