.

Avfoni

Hazır Takım ve Setler
OLTA SETLERİ
Avfoni Uzman Kadrosunun Özenle Seçip Hazırladığı Parçalardan Oluşan Setler

Olta Balıkçılığı Avfoni ile Daha Keyifli Olta balıkçılığı özellikle ülkemizde çok yaygın ve insanların zaman geçirmek için en çok tercih ettikleri etkinliklerden biridir. Üç tarafı sularla kaplı, içinde birçok farklı göl, gölet veya akarsu barındıran bir ülke olarak balık avı sevdalıları için biçilmiş kaftan olan ülkemiz, sadece yerli değil aynı zamanda yabancı avcılar içinde adeta bir cazibe merkezidir. Ancak birçok kişi özellikle balık avı ile yeni yeni ilgilenmeye başlayan ve bu nedenle bu etkinlikte kullanılacak olan teçhizatı çok iyi tanımayan kişiler özellikle olta seçiminde yaptıkları hatalardan dolayı avlarından istedikleri sonuçları alamamaktadırlar. Bu konuda yapılması gereken yakalanmak istenen balığa veya balık tutulacak ortama göre hazırlanmış olan oltalar kullanmaktır. Bu nedenle kişilerin bu konularda bilgileri olmasa bile deneyimli kişilerden yardım almaları olta balıkçılığı konusunda her zaman kendilerinin yararına olacaktır. Olta Malzemelerinin Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir? Öncelikle insanlar avlayacakları balıkların özelliklerini ve nasıl avlanacaklarına dair bilgileri edinmeli ve olta malzemelerini ona göre seçmelidirler. Hazırlanma aşamasında özellikle olta malzemelerinin doğru seçilmesi ve amaca uygun olduklarının kontrol edilmesi çok önemlidir. Uzman balıkçıların da bildiği gibi her balığın davranış şekli, yüzdükleri derinlikler veya ortaya çıktıkları hava koşulları farklılık gösterebilmektedir. Örneğin bazı balıklar oltalara takılan yalancı yemlere hemen kanarken kimileri çok daha zekice davranışlarda bulunup bu avlara tepki vermezler ve avcıları zorlarlar. Bu nedenle olta malzemelerini seçerken avlanacak balıkların tüm özelliklerini araştırmak son derece önemlidir. Balığın ağırlığı, hangi yemlerden hoşlanacağı, günün hangi saatlerinde yemlendiği veya hangi hava koşullarında daha kolay avlanacağı gibi konularda bilgi edinerek olta malzemelerini de buna göre hazırlayarak çıkılan avlar her zaman daha verimli geçecektir.

Suni Yemler
SUNİ YEMLER
Maket Yemler, Kaşık Yemler, Silikon Yemler, Jig Yemler ve Fly Yemler Tüm Çeşitleriyle
Olta Makineleri
OLTALAR
Spin, Surf, Fly, Jig, Bait Runner, Bait Casting, Sazan ve Çıkrık Olta Makineleri
Airsoft Silahlar
AİRSOFT SİLAHLAR
En geniş çeşit burada. 200’e yakın ürünü inceleyin.
Havalı Tüfekler
HAVALI TÜFEKLER
139 TL’den başlayan fiyatlarla. İster Mekanik ister PCP
Av Tüfekleri
AV TÜFEKLERİ
Otomatik, Pompalı ve Super Poze Av Tüfekleri Avfoni.com'da
Shımano

 

Avfoni.com Büyük bir olta balıkçılığı markası olan SHIMANO ürünlerini Türkiye’de yetkili SHIMANO satıcısı olarak son kullanıcıya ulaştırmaktadır. Üstün Japon teknolojisi ve kalitesiyle ile üretilen SHIMANO marka ürünler aynı zamanda insan sağlığı ve küresel ekoloji konusunda gittikçe artan bir endişeye yanıt olarak, gezegenin ekosistemini korumak için radikal önlemlerin alınması konusunda özellikle olta balıkçılığı sektöründe ön ayak olurken bir yandan da rakip firmalara çağrıda bulunuluyor, örnek oluyor. Avfoni.com dan satın aldığınız SHIMANO marka olta balıkçılığı ürünlerinde yaşadığınız en ufak bir sıkıntıda dahi ör. (yedek parça, teknik servis gibi) SHIMANO Türkiye işbirliğiyle direk olarak bize ulaştırıp en hızlı sonuca ulaşabilirsiniz.

SHIMANO Devrim teknolojilerinden bir örnek vermek gerekirse; HAGANE Shimano metal işleme teknolojisi sembolü, hassas soğuk dövme yöntemiyle işleyen bu sistemin kuvveti inanılmaz derecededir. Metale sıcaklık uygulayarak yapılan sistemlerin aksine, oda sıcaklığında en doğru ve mükemmel güç elde edilecek şekilde metal işlenir. Shimano hassas soğuk dövme teknolojisinde kütleye yaklaşık 200 tonluk bir kuvvet uygulanarak ve herhangi bir şekilde kesilme işlemi yapılmadan işlem tamamlanmaktadır bu da diğer ilkel dökme ve kesme teknolojilerinin kat kat üstünde bir kalite sağlar.

SHIMANO Ekibinin Felsefesi

Doğanın ve çevremizin dünyasının keyfini çıkararak sağlık ve mutluluğu teşvik etmek, Güvenilir ve güvenilir olan kaliteli ürünler ve hizmetler sunmak için gayret gösteririz. Kendimize yaratıcı düşünmeyi ve kendimizi sürekli iyileştirmeyi amaçlıyoruz.

Retay g17 siyah set

Retay G17 Siyah Ses Tabancası Seti..

View more
Retay Mod 92 Siyah

Retay Mod 92 Siyah Ses Tabancası Seti..

View more
AVFONI Jericho Airsoft Seti

RETAY Eagle Dessert Çakı Ve Yedek Şarjör Hediyeli Krom Renk Ses Tabancası

View more
AVFONI Lazerli Havalı Tabanca Seti

ÖNE ÇIKAN ÜRÜN

AVFONI Lazerli Havalı Tabanca SetiKWC SIG SAUER SP2022-47 Havalı Tabanca Model: KM47DHN Hız: 120 m/s Tepme: NONBLOWBACK Malzeme: Metal Sürgü Ağırlık: 750 gr Şarjör Kapasitesi: 21 Ad Uzunluk: 190 mm Standart BB: 4.5 mm (0.177") Enerji: 2.5 j Şarjör: KW078 COMET Kare Tabanca Lazeri Tamamı metalden üretilmiş, kırmızı ışıklı lazerdir. Ergonomik tasarımı ile yükseklik ve sağ, sol ayarı yapabilirsiniz. 20 mm ray üzerine monte edilebilir. Tabanca, tüfek ya da havalı tüfekler ile uyumlu yapıdadır. Bütün hava koşullarına ve darbelere karşı dayanıklıdır. Gece, ışık mesafesi 500 mt'dir. 25 gr ağırlığında, 56 mm uzunluğundadır. Atış Gözlüğü Gün ışığı altındaki atışlarınızda görüşünüze katkı sağlar. Çerçeve ve tam çevre vizyonu ile tam bir koruma sağlar. Burun köprüsü, havalandırma ile şık, ergonomik bir tasarıma sahiptir. Zararlı UV-A ve UV-B ışınlarına karşı %99 koruma sağlar. Darbe koruma gerektiren genel uygulamalar için Clear lens özelliğine sahiptir. 9.75 Baz kavisli objektif rüzgar ve parçacıklara karşı mükemmel yan koruma sağlar. Gözlük rengi değişiklik gösterebilir. 100 lük Hedef Kağıdı 0.33mm kalınlığında mukavvadan yapılmıştır.. 14x14 cm boyutlarındadır. Skor işaretleri bulunmaktadır. Stiff kağıt boğa göz hedefleri. SPEED 4.5 mm 250 Adet Çelik Bilye 4.5 mm tabancalarınız için uygundur. ​Paket içeriği 250 adettir. ASG Co2 Hava Tüpü 5 Adet. Havalı ve airsoft tabancalar için enerji sağlayan 12 gr CO2 hava tüpü. AKAR IC7246 Tabanca Kılıfı İmperteks kumaş malzemeden imal edilmiştir Kemer maşası ile belinizde silahın kaymasını engeller ve silahınızı çektiğinizde kılıfın belinizde kalmasını sağlar Hem iç kılıf hem dış kılıf olarak kullanıma uygundur Sağ ve sol el ile kullanılabilir NOT: Kılıf, lazer ile birlikte kullanılamaz.

419.40 TL339.00 TL

BALLISTOL 200 ml Silah Bakım Spreyi

ÖNE ÇIKAN ÜRÜN

BALLISTOL 200 ml Silah Bakım Spreyi Ürün Özellikleri Metal, ahşap, deri, plastik, deri ve birçok başka malzemenin bakımına yönelik olarak zanaat işlerinde, sanayide, tarımda, ev işlerinde, bahçede, motorlu taşıtlarda, olta, avcılık ve atıcılık sporunda kullanıma uygundur. Metal BALLISTOL geniş çaplı olarak makinalarda; aletlerin, hassas cihazların ve terazilerin üretiminde kullanılmaktadır. BALLISTOL, metallerin üzerinde alkali nitelikli koruyucu bir tabaka meydana getirmekte, ellerdeki teri ve diğer pas meydana getirici etmenleri nötralize etmekte, böylelikle korozyon meydana gelmesini önlemektedir. BALLISTOL, düşük yüzey gerilim ve mükemmel girişim yeteneği sayesinde en küçük aralıklara ve metaldeki çatlaklara dahi sızmaktadır. BALLISTOL hassas cihazların ve ölçüm aletlerinin, terazilerin ve küçük teknik parçaların bakımı için uygundur. Deri BALLISTOL düz derileri kurumaya, suya, bozulmaya ve diğer hasarlara karşı korur. Derideki tabaklama artıkları nötralize edilmektedir. Kuru deri tekrar eski esnekliğine kavuşur ve mat bir parlaklık elde edilir. Açılmış renkteki deriler tekrar kararır. BALLISTOL'un kendine has kokusu kısa sürede kaybolur. Deride yağ izi bırakmaz. Ahşap BALLISTOL, doğal ahşabı korumakta, emprenye etmekte ve yenilemektedir. Ahşabı neme, çürümeye ve böceklere karşı korur, derinlerdeki damarlaşmayı teşvik eder. Antik mobilyaların bakımı için de uygundur. Plastik BALLISTOL, yağa dayanıklı plastiklerin bakımını yapar ve onları korur, esnekliklerini muhafaza eder, kurumanın ve pürüzlenmenin önüne geçer. Bunun yanında motorlu taşıtlardaki plastik fitillerin soğukta yapışmalarını engeller. Plastik yüzeyler tekrar yenilenir ve yağlanma meydana gelmez. Silah Bakımı BALLISTOL pastan korur, yağlama sağlar, temizler ve barut artıklarını giderir. Kurşun, Bakır ve Tombak artıklarını ortadan kaldırır. En ince çatlaklara dahi sızar ve uygun olmayan yağların eski reçineleşmiş kalıntılarını giderir. Bunun yanında yanık artıklarını nötralize eder. Ahşap dipçiklerin ve deri kayışların temizlenmesi, bakımı ve korunmaya alınması için de uygundur. Çevre Dostu BALLISTOL'un etken maddeleri doğal kökenlidir.Ballistol zamanın etkilerine karşı dayanıklıdır ve yıllar sonra dahi reçineleşmemektedir. Sprey halinde FCKW içermez! Tüm BALLISTOL bileşenleri biyolojik olarak parçalanabilir ve çevremize zarar vermez. BALLISTOL'un binlerce kullanım alanı vardır. BALLISTOL bileşimi sayesinde reçineleşmez ve farmasötik açıdan arı bileşimleri sayesinde gıda sanayinin ürünlere temas eden kısımlarında dahi kullanım iznine sahiptir.

42.00 TL

KRAL Puncher NP-01 Havalı Tüfek

ÖNE ÇIKAN ÜRÜN

KRAL Puncher NP-01 Havalı TüfekÇıkarılıp takılabilir, ileri-geri ayarlanabilir seyyar dipçiğe sahip PCP havalı tüfektir. Hız kontrol valfi sayesinde çıkış hızını arttırıp, azaltabilirsiniz. 200 bar basınç ile çalışmaktadır. Tüp hacmi 105 cc'dir. Uzunluk Dipçik Açık: 70 cm Uzunluk Dipçik Kapalı: 62 cm Uzunluk Dipçik Hariç: 43 cm Bir tüp ile 2 şarjör atış sağlamaktadır. Paket İçeriği: Sentetik yapılı Firepower 1x20x30 Red-Dot 2 Adet Yedek Şarjör Kral Arms PCP Tüfek Dolum Ucu Sert Plastik Taşıma Çantası

699.90 TL

Peşin fiyatına altı taksit
Ava göre malzemelerinizi filtreleyin
FIRSAT AVI REYONU
umarex havalı tabanca

En Yeni Modeller

Havalı Spor Ekipmanları

KWC Havalı Tabanca

Ucuz Havalı Tabancalar

Gücün Adı Hatsan

HUSAN

Yarı Otomatik Şarjörlü Av Tüfekleri

KRAL

Av, Havalı ve PCP Tüfekler

DEUTER

Alman Kalitesi Çantalar İçin Tıklayın

UTAŞ

Taktik Pompalı Tüfekler

125 Yıllık Fransız Kalitesi

shimano

Aynı Gün Kargoda !

Optik Devi Steiner Avfoni'de

JACK WOLFSKIN

Yeni Sezon Ürünlerini İncelediniz mi ?

BARSKA

Amerikan Optik Devi Burada

pinewood

Tüm Avcı Takımlarında %20+5 Sezon Sonu İndirimi!

spro

Balık Avı Malzemeleri

Cabela's

Av ve Outdoor'da dünyanın en iyisi

COGHLANS

Coghlan's - Kamp Aksesuarlarında Dünya Lideri Burada

discovery

Balık ve Kara Avı Malzemeleri

daiwa

Olta Makineleri

DEER HUNTER

Danirmarka'dan Size Özel Seçimler

GAMO

Havalı Spor Ekipmanları

GARMIN

GPS Dünyası

ima

Balık Avı Malzemeleri

HUSKY

İşte Aradığınız Çadırlar, Tulumlar

LIQUID IMAGE

Aksiyon Kameraları

SWAROVSKI

Profesyonel Dürbünler

MARINPORT

Şişme Botlar

LED LENSER

Fenerler

SOG

Çakılar

YUKARI ÇIK