.

Avfoni

 

Avfoni.com Büyük bir olta balıkçılığı markası olan SHIMANO ürünlerini Türkiye’de yetkili SHIMANO satıcısı olarak son kullanıcıya ulaştırmaktadır. Üstün Japon teknolojisi ve kalitesiyle ile üretilen SHIMANO marka ürünler aynı zamanda insan sağlığı ve küresel ekoloji konusunda gittikçe artan bir endişeye yanıt olarak, gezegenin ekosistemini korumak için radikal önlemlerin alınması konusunda özellikle olta balıkçılığı sektöründe ön ayak olurken bir yandan da rakip firmalara çağrıda bulunuluyor, örnek oluyor. Avfoni.com dan satın aldığınız SHIMANO marka olta balıkçılığı ürünlerinde yaşadığınız en ufak bir sıkıntıda dahi ör. (yedek parça, teknik servis gibi) SHIMANO Türkiye işbirliğiyle direk olarak bize ulaştırıp en hızlı sonuca ulaşabilirsiniz.

SHIMANO Devrim teknolojilerinden bir örnek vermek gerekirse; HAGANE Shimano metal işleme teknolojisi sembolü, hassas soğuk dövme yöntemiyle işleyen bu sistemin kuvveti inanılmaz derecededir. Metale sıcaklık uygulayarak yapılan sistemlerin aksine, oda sıcaklığında en doğru ve mükemmel güç elde edilecek şekilde metal işlenir. Shimano hassas soğuk dövme teknolojisinde kütleye yaklaşık 200 tonluk bir kuvvet uygulanarak ve herhangi bir şekilde kesilme işlemi yapılmadan işlem tamamlanmaktadır bu da diğer ilkel dökme ve kesme teknolojilerinin kat kat üstünde bir kalite sağlar.

FUNKY CHAIRS Fisherman Katlanabilir Kamp Sandalye

ÖNE ÇIKAN ÜRÜN

FUNKY CHAIRS Fisherman Katlanabilir Kamp Sandalyesi Funky Chairs katlanabilir kamp sandalyesi size doğada, evdeki konforunuzu yaşatır. Sünger destekli kumaşı, vücut ergonomisine uygun tasarımı sayesinde rahat oturursunuz. Güçlendirilmiş iskelet yapısı sayesinde 125 kg’a kadar taşına kapasitesi vardır. Katlandığında az yer kaplar, omuz askısı sayesinde rahatça taşınır. Üstelik 1 yıl garantilidir. Üstelik onlarca tasarım arasından tarzınıza en uygun olanı seçebilirsiniz. Ölçüler; Yükseklik 80 cm Derinlik 52 cm Genişlik 80 cm Oturma alanı 52x43 cm Oturma yüksekliği 42 cm Ağırlık 3.16 gr

125 Kg'a Kadar Dayanıklı Ek plastik dayanıklı parçalarla 125 kg'a kadar taşıma kapasiteli
Dirençli İskelet 16 mm çapında 1 mm et kalınlığında güçlendirilmiş demir boru
Çılgın Tasarımlar Tarzını yansıtan onlarca çılgın tasarımlar
Dış Etkenlere Karşı Dayanıklı Güneşe ve yağmura karşı oldukça dayanıklıdır
Kaliteli Kumaş 600D Pvc kumaş kolay kolay yırtılmaz, su geçirmez
Koşulsuz İade Alın beğenmezseniz geri iade edin

79.00 TL

BLOW F92 Parlak Altın Parçalı Ses Tabancası

ÖNE ÇIKAN ÜRÜN

BLOW F92 Parlak Altın Parçalı Ses TabancasıF92 Parlak krom altın parçalı ses tabancası. Ahşap kabze, 9 mm kalibre özelliğinde. ​17+1 şarjör kapasiteli. ​Ses Tabancalarının Satışları 5729 sayılı kanun hükümlerine göre sabıka kaydı olmadan yapılamamaktadır. Ses tabancası satın alabilmeniz için, sipariş sonrasi sabıka kaydınızı ve kimlik fotokopinizi tarafımıza e-mail ya da faks yoluyla göndermeniz gerekmektedir. Sizden istenilen belgeler tarafımıza ulaştıktan sonra ürün gönderimi sağlanmaktadır. Ses Tabancası size ulaştıktan sonra, fatura tarihinden itibaren 30 (otuz) gün içerisinde en yakın emniyet şubesine giderek ses tabancanızı işletmeniz gerekmektedir. Not: Eğer herhangi bir sabıka kaydınız varsa, mahkeme kararını temin edip bağlı bulunduğunuz İlçe Emniyet Müdürlüğüne başvurarak "Ses Tabancası Almasında Her Hangi Bir Sakınca Yoktur." ibaresini yazdırmanız gerekmektedir. E-Mail: bilgi@avfoni.com Faks: +90 (312) 212 23 51 Sabıka Kaydınızı E-Devlet üzerinden almak için Tıklayınız.

184.00 TL

Katlanabilir Piknik Masası Seti Turuncu

ÖNE ÇIKAN ÜRÜN

Katlanabilir Piknik Masası Seti YB TuruncuKampta, piknikte yada evinizde kullanabileceğiniz portatif, az yer kaplayan, katlanabilir masadır. 4 adet katlanır taburesi ile birlikte gönderilmektedir. Tutma kulpu sayesinde taşıması kolaydır. Bacakları yuvarlaktır ve uzunluğu ayarlanabilir yapıdadır. Aluminyum profil kalınlığı: 5 cm'dir.​ ​Ebatları: U 120 X G 60 X Y 70 cm Kapalı Boyutu: 60 X 60 X 10 cm Ağırlık: 8,7 kg ​

239.00 TL199.00 TL

Peşin fiyatına altı taksit
Ava göre malzemelerinizi filtreleyin
FIRSAT AVI REYONU
daiwa

Olta Makineleri

COGHLANS

Coghlan's - Kamp Aksesuarlarında Dünya Lideri Burada

HUSKY

İşte Aradığınız Çadırlar, Tulumlar

shimano

Aynı Gün Kargoda !

pinewood

Tüm Avcı Takımlarında %20+5 Sezon Sonu İndirimi!

Stanley Termos Matara

100 Yıldır Sıcak Tutuyor!

YUKARI ÇIK